„Deniwelacja” Remigiusz Mróz

Tytuł: DENIWELACJA

Autor: REMIGIUSZ MRÓŻ

Wydawnictwo: FILIA

Liczba stron: 489

IMG_1112

 

Najnowsza książka Remigiusza Mroza (premierę miała 10.05.2017r.) jest 4 częścią przygód komisarza Forsta (pozostałe to Ekspozycja, Przewieszenie, Trawers). I tak jak poprzednie części jest mocna, wyrazista, nieprzewidywalna.

Mróz w sobie tylko właściwy sposób buduje szybką, wartką akcję, często zaskakując czytelnika jej nagłymi zwrotami. Efekt? Po każdym zakończonym rozdziale szybko przechodzimy do następnego. Od książki bowiem bardzo trudno się oderwać.

IMG_1154

Losy  byłego już komisarza Forsta odkrywane są przed nami stopniowo, nieśpiesznie i nigdy do końca… Bohater próbując się pozbierać po poprzednich, traumatycznych wydarzeniach wikła się w nowe, które prowadzą do kolejnej serii zbrodni. Rozszyfrowaniem jej zajmują się znani nam już z poprzednich części prokurator Dominika Wadryś-Hansen, Aleksander Gerc i komendant Edmund Osica. Wydarzenia, które doprowadziły do tych zbrodni odkrywane są stopniowo, z różnych perspektyw, by na końcu i tak mocna zaskoczyć czytelnika. A ostateczne zakończenie, już po rozwiązaniu zagadki zbrodni dziewczyn, wbija czytającego w fotel i sprawie, że pierwszym, cisnącym się na usta pytaniem jest „Kiedy następna część?”:)

IMG_1156

2 uwagi do wpisu “„Deniwelacja” Remigiusz Mróz

  1. uff, żadnego spoileru 🙂 Bo Frost u mnie ciągle czeka na półce, ale niedługo pewnie przyjdzie jego czas 🙂 A czytania dużo, bo nie czytałam jeszcze żadnej z tej serii, tyle co skończyłam „świt który nie nadejdzie” – bez szału, ale w sumie jak już przysiadłam to większość przeczytałam w jedno popołudnie, więc co jak co, ale Mróz wciąga 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s