„The perfect game #1. Rozgrywka” J. Sterling

Tytuł: THE PERFECT GAME #1. ROZGRYWKA

Autor: J. STERLING

Wydawnictwo: SINE QUA NON

Liczba stron: 299

Data premiery: 25.10.2017r.

steling rozgrywka

Miałam okazję przedpremierowo przeczytać „The perfect game #1. Rozgrywka” j. Sterling dzięki portalowi czytampierwszy.pl. Lektura była przyjemna i szybka, gorzej szło z napisaniem recencji, bo coś nie umiałam się za to zabrać, ale oto jest:)

Jest to typowa książka z nurtu young adult, akcja może nie jest bardzo skomplikowana, ale styl pisania autorki i świetni bohaterowie sprawiają, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie.

Cassie ze względu na wydarzenia z przeszłości przenosi się na odległy od domu college i tak poznaje przystojnego sportowca, playboya Jacka. Nie marzy ona jednak o znajomości z popularnych chłopakiem, wręcz przeciwnie stara się trzymać od takich jak on z daleka. Chłopak nie przyzwyczajony do tego, że jakaś dziewczyna go unika, jest coraz bardziej zafascynowany nową koleżanką. Ich znajomość wbrew początkowej niechęci Cassie rozwija się i dla obojga stanowić coś zupełnie innego, co odmieni ich życie… Jak już pisałam miłosne perypetie może nie są szczególnie zaskakujące, ale są ciekawe i okraszone dużą dawką świetnego poczucia humoru i ironii. Historia może nie zostaje z nami na bardzo długo, bo jest wiele podobnych, ale czyta się ją bardzo przyjemnie i z pewnością umili Wam jesienne wieczory:)

sterling rozgrywka2

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s