„Jego przesyłka” Penelope Bloom

Bloom Jego przesylka2

JEGO PRZESYŁKA

  • Autor: PENELOPE BLOOM
  • Seria: OBJECTS OFF ATTRACTION (TOM 4)
  • Wydawnictwo: ALBATROS
  • Liczba stron: 256
  • Data premiery: 12.02.2020r.
  • Moja ocena: 7/10

 

Jego przesyłka” to 4 tom serii Objects off Attraction. Tak jak poprzednie jest lekka, zabawna, pisana z przymrużeniem oka, a jednocześnie erotyczna i romantyczna. Może nie jest to literatura przez duże L, która wniesie coś w nasze życie, ale dla osób, które od czasu do czasu lubią przeczytać coś tylko i wyłącznie dla rozrywki, z pewnością będzie to dobry sposób na miłe, relaksujące spędzenie wieczoru.

Bohaterami książki jest Lilith i Liam. Wydają się być swoim zupełnym przeciwieństwem. On wyzwolona, szalona, wygadana, szczera aż do bólu, nie przywiązująca wagi do pozorów i on zapięty po sam kołnierzyk, ułożony, wyniosły. Są sąsiadami, ale niestety chyba nie przypadli sobie do gustu. Ich ścieżki przecinają się, gdy przesyłka mężczyzny trafia do jej skrzynki pocztowej, a oczekiwana z niecierpliwością przez dziewczynę paczka dostaje się w ręce mężczyzny. Poznają przy okazji swoje sekrety, a to sprawia, że mają ochotę poznać się trochę bliżej. Jak to się skończy?

Książka jest zabawna, zwariowana, pisana z przymrużeniem oka i charakterystycznym dla autorki luzem. Lekka i dosyć krótka, może stać się przyjemną rozrywką na jeden – dwa wieczory. Co prawda szumnie zapowiadana w opisie wstydliwa tajemnica Liama trochę mnie zawiodła, ale postać szalonej przyrodniej siostry jest jak rodem z telenoweli:). Z jednej strony jest prosto i można by powiedzieć schematycznie, ale z drugiej błyskotliwy język i cięte riposty bohaterów sprawiają, że na nudę nie można narzekać. Jeśli szukacie lekkiej, trochę zwariowanej rozrywki, ta książka będzie w sam raz dla Was.

Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję WYDAWNICTWU ALBATROS.

Bloom Jego przesylka1

3 uwagi do wpisu “„Jego przesyłka” Penelope Bloom

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s