„Playboy” Katy Evans

PLAYBOY

  • Autor:KATY EVANS
  • Wydawnictwo:KOBIECE
  • Seria: MANWHORE. TOM 5
  • Liczba stron:344
  • Data premiery:20.01.2021r.
  • Moja ocena: 7/10

Katy Evans to jedna z popularnych amerykańskich autorek romansów. Czytałam kilka jej książek i są ona lekkie i przyjemne, jednak bez wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń. „Playboy” to 5 tom serii „Manwhore”, czytałam poprzednie tomy, więc i na ten się zdecydowałam, nastawiając się na lekką i luźną lekturę.

Wynn zostaje ostatnią panną w gronie przyjaciółek, jej kilkuletni związek się rozpada i kobieta zastanawia się, co z nią jest nie tak, że znajduje się na zupełnie innym etapie życia, niż myślała, że będzie. Uznała, że może za bardzo koncentruje się na poszukiwaniu miłości i stabilizacji i od teraz postanawia żyć na większym luzie i oddawać się przyjemnościom. Gdy nieoczekiwanie życie stawia na jej drodze Cullena, zawodowego hazardzistę, niepokonanego pokerzystę, przystojniaka i playboya kobieta uznaje, że to znak od losy, by porzucić racjonalizm i wpuścić do swojego życia szczyptę szaleństwa. Podejmuje wyzwanie mężczyzny i wyjeżdża z nim do Vegas. Czy będzie to dla niej tylko krótka przygoda, czy może okaże się, że dwoje z pozoru tak różnych ludzi coś do siebie przyciąga?

Powieść czyta się szybko i przyjemnie. Dzięki lekkiemu stylowi możemy cieszyć sę lekturą, bez analizowania jej słabych stron. A można by ich kilka znaleźć. Przede wszystkim jest to dosyć stereotypowy, szablonowy romans. Czytając miałam czasami wrażenie, że jest to trochę książka o niczym, idea zakładu głównym bohaterów była dla mnie zupełnie nieprzekonywująca. Sami bohaterowie również mnie momentami irytowali, są niespójni i czasem trudno zrozumieć ich postępowania. Sceny erotyczne są dosyć gorące i intensywne, ale poza tym lektura nie wzbudziła we mnie jakichś intensywnych emocji.

Jeśli szukacie, lekkiego romansu, który zapewni Wam trochę rozrywki to jak najbardziej ta książka jest dla Was, jeśli jednak szukacie wielkich emocji i niezapomnianej akcji, to możecie być rozczarowani. Ja pewnie po kolejną książkę autorki też sięgnę, gdyż jest to dla mnie pewna dawka rozrywki, która pomaga oderwać się trochę od rzeczywiści bez poruszania skrajnych emocji i wielkich przeżyć.

Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję WYDAWNICTWU KOBIECEMU.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s