„Zaczekaj na miłość” Ilona Gołębiewska

Golebiewska ZaczekajNaMilosc1

ZACZEKAJ NA MIŁOŚĆ

  • Autor: ILONA GOŁĘBIEWSKA
  • Seria: DWÓR NA LIPOWYM WZGÓRZU. TOM 3
  • Wydawnictwo: MUZA
  • Liczba stron: 467
  • Data premiery: 29.01.2020r.
  • Moja ocena: 8/10

 

Z każdym przeczytanym tomem coraz bardziej uwielbiam cykl o Lipowym Wzgórzu. Z wielką niecierpliwością będę wyglądać czwartego tomu, choć jednocześnie szkoda, że coś tak fajnego będzie miała swój koniec. Każdy z tomów opowiada o innej bohaterce z rodziny Horczyńskich. Bohaterką pierwszego tomu jest seniorka rodu, właścicielka dworu Aniela, drugiego jej córka Sabina, trzeciego niespełna trzydziestoletnia wnuczka Klara, a ostatniego najmłodsza Lilianna. Oczywiście każdy z tomów da się czytać oddzielnie, ale czytając je po kolei w pełni jesteśmy w stanie poczuć fenomen Lipowego Wzgórza.

Zaczekaj na miłość” opowiada o Klarze Horczyńskiej. To prawie trzydziestoletnia piękna, samodzielna kobieta. Odnosi sukcesy jako modelka, wiele podróżuje, ostatnio podbija paryski rynek mody. Jednak poważny zawód miłosny i związana z tym tragedia sprawiają, że Klara praktycznie z dnia na dzień porzuca karierę modelki i wraca do Polski. W dojściu do siebie pomaga jej ukochana babcia, która zabiera ją ze sobą na Lipowe Wzgórze. Klara ma tam czas żeby dość do siebie i zastanowić się co dalej chce robić ze swoim życiem. Nieoczekiwanie dowiaduje się o śmierci ojca, z którym nie miała kontaktu. W wyniku tego nawiązuje relacje z nieznaną częścią rodziny. Do tego poznany w ciekawych okolicznościach Jakub powoduje, że Klara musi poważnie zastanowić się czego chce od życia.

Golebiewska ZaczekajNaMilosc2

Ten tom to chyba moja ulubiona część cyklu, a Klara jest ulubioną bohaterką. Silna, odważna, przebojowa, a jednocześnie wrażliwa i delikatna. Ma odwagę zacząć w życiu praktycznie od początku, wyjść na inną ścieżkę, walczyć o swoje szczęście. Emocje, które niesie ze sobą ta książka są niesamowite. Optymizm, ciepło, spokój, poczucie jedności ze światem. To wszystko i dużo więcej otula nas niczym miękki, ciepły koc podczas czytania tej niesamowitej książki.

Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję WYDAWNICTWU MUZA i oczywiście autorce, Ilonie Gołębiewskiej.

Golebiewska ZaczekajNaMilosc

Jedna uwaga do wpisu “„Zaczekaj na miłość” Ilona Gołębiewska

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s